Умови оплати

Ціна Товару та загальна вартість Договору

    3.1.  Ціни на Товар встановлюються в гривні і вказуються у Договорі. При цьому, разі наявність імпортних складових Товару, Сторони визначають еквівалент ціни на Товар в Євро, розрахований відповідно до курсу НБУ гривні відносно євро на дату підписання договору. Ціна Товару, і відповідно загальна вартість Товару змінюється на процент імпортної складової і підлягає коригуванню, що дорівнює відношенню курсу НБУ гривні відносно Євро на дату відвантаження Товару до курсу НБУ гривні відносно Євро на дату підписання договору згідно з формулою.

    В разі зміни курсу НБУ гривні відносно Євро на дату виписки накладної на відвантаження Товару більше, ніж на 1% у порівнянні з курсом НБУ гривні відносно Євро, який діяв на дату підписання Додатку до Договору, ціна на Товар змінюється і перераховується за наступною формулою:

So = (Sп/K1)*K2, де

So – вартість Товару на дату виписки накладної на відвантаження Товару;

Sп – вартість Товару на дату підписання Додатку №1 до Договору;

K1 – курс НБУ гривні відносно Євро на дату підписання Додатку №1 до Договору;

K2 – курс НБУ гривні відносно Євро на дату виписки накладної на відвантаження Товару.

Умови оплати

    4.1. Оплата вартості поставленого Товару здійснюється ПОКУПЦЕМ в національній валюті України шляхом перерахування коштів на банківський рахунок ПОСТАЧАЛЬНИКА.

    4.1.1. ПОКУПЕЦЬ сплачує 

ХХ % - передплата, на протязі 3 (трьох) банківських днів з дати підписання договору та отримання рахунку на оплату;

ХХ % - оплата на протязі 3 (трьох) банківських днів, з моменту отримання повідомлення про готовність товару до відвантаження зі складу постачальник, та рахунку на оплату.

    4.1.2.Моментом оплати вважається момент списання коштів з рахунку ПОКУПЦЯ.


*Інші умови розрахунків обговорюються додатково.