Система ізоляції вибуху HRD бар'єр

  • Виробник: RSBP
  • Наявність: Є в наявності
  • 0.00 €Система ізоляції вибуху HRD бар'єрHRD бар'єр – це ефективне рішення запобігання поширенню вибуху у суміжне обладнання. Це означає, що під час вибуху система HRD ізолює технологію та обладнання від руйнівних наслідків, можливих унаслідок розповсюдження вибуху за самопливами та технологічним обладнанням. Перелік факторів, які можуть призвести до вибуху, дуже великий, тому ризик вибуху і його поширення є високим. За допомогою комплексу захисту HRD можна звести наслідки вибуху до мінімуму.


HRD бар'єр характеризуються надзвичайно швидким внесенням вогнегасної речовини в трубопроводи, що запобігає поширенню вибуху до суміжного обладнання. Завдяки датчикам із високою швидкістю дії, система HRD ізолює вибух за 60 мілісекунд.


Переваги:

       Ізолює вибух всередині обладнання

       Запобігаючи поширенню вибуху в суміжне обладнання


Основні компоненти системи HRD

Контролер ConexДатчики DetEx, LumExHRD балон
Простий або багатозонний блок управління, який аналізує інформацію з детектора, активує HRD балон для придушення вибуху, контролює ланцюги для підключення інших пристроїв, надає дані у вищестоящі системи і служить інтерфейсом для операторів.

Датчики тиску розпізнають вибух, що починається. Вони передад цю інформацію блоку управління Conex. Їх перевага – короткий час реакції (у мілісекундах) та варіативність використання.

Спеціальні резервуари HRD, оснащені клапанами для кріплення та іншим приладдям, містять вогнегасну речовину під стабільним тиском. При виявленні вибуху вони забезпечують негайне і ефективне введення вогнегасної речовини в обладнання, що захищається. Різноманітність розмірів пляшок (5, 8, 20 або 50 літрів), швидке придушення вибуху є перевагою цієї системи. Простота маніпулювання та простота обслуговування є бонусом для клієнта.

Приклад встановлення системи HRD на воздуховодах.

Система відсікання вибуху HRD є складним технологічним процесом, тому для розрахунку заповніть опитувальний лист і надішліть його нашим фахівцям.

Загрузить опросный лист: TBS_questionary_HRD.docx


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Взрывозащита, ATEX, HRD