Система придушення вибуху HRD

  • Виробник: RSBP
  • Наявність: Є в наявності
  • 0.00 €
Система придушення вибуху HRD

HRD система – це ефективне рішення для вибухозахисту будь-якого технологічного обладнання. Система HRD знижує тиск вибуху на низький рівень – це означає, що під час вибуху система захистить технологію та обладнання від руйнівних наслідків.


Система HRD характеризуються надзвичайно швидким внесенням вогнегасної речовини всередину обладнання. Завдяки датчикам із високою швидкістю дії, система HRD пригнічує вибух за 60 мілісекунд.


Переваги:

       Швидка реакція системи

       Висока надійність

       Система придатна для застосування в приміщеннях та за межами

       Різні варіанти комбінацій компонентів, проста та швидка заміна

       Застосовується для обладнання, де існує небезпека вибуху пилу, легких металів, гібридних сумішей та газів

       Використовується для пилу класу St3

       Система придатна для застосування на технологічному обладнанні з підвищеними санітарно-гігієнічними вимогами (харчова, фармацевтична промисловість тощо)


Основні компоненти системи HRD

Контролер ConexДатчики DetEx, LumExHRD балон
Простий або багатозонний блок управління, який аналізує інформацію з детектора, активує HRD балон для придушення вибуху, контролює ланцюги для підключення інших пристроїв, надає дані у вищестоящі системи і служить інтерфейсом для операторів.

Датчики тиску розпізнають вибух, що починається. Вони передад цю інформацію блоку управління Conex. Їх перевага – короткий час реакції (у мілісекундах) та варіативність використання.Спеціальні резервуари HRD, оснащені клапанами для кріплення та іншим приладдям, містять вогнегасну речовину під стабільним тиском. При виявленні вибуху вони забезпечують негайне і ефективне введення вогнегасної речовини в обладнання, що захищається. Різноманітність розмірів пляшок (5, 8, 20 або 50 літрів), швидке придушення вибуху є перевагою цієї системи. Простота маніпулювання та простота обслуговування є бонусом для клієнта.
Процес придушення вибухуСистема придушення вибуху HRD є складним технологічним процесом, тому для розрахунку заповніть опитувальний лист і надішліть його нашим фахівцям.

Загрузить опросный лист: TBS_questionary_HRD.docx


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Взрывозащита, ATEX, HRD